inpink logo


  ABC News

  HD
  2:27
  автор | дата 22.01.2019
  • 67984
  • 745
  • 83
  Проголосовало пользователей: 828
  A record number of TSA workers are calling out due to financial difficulties, with as many as ten percent of workers not present on the job.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Find out what movies and actors made the list for this years Academy awards. SUBSCRIBE to ABC NEWS: https://www.youtube.com/ABCNews/ Watch More on ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.11.2018
  WATCH THE FULL EPISODE OF 20/20: https://bit.ly/2Pekl6c Twenty-six-year-old Kenzie Houk had been shot in the back of the head, and police charged Jordan ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Rruga Tiranë-Elbasan do të jetë e aksesueshme pjesërisht në muajin mars, ndërsa në maj parashikohet të përfundojë e gjitha. Këtë premtim mori kryeministri ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Trotuaret pranë pallateve të njohura si Shallvaret në Tiranë, po zgjerohen duke marrë pjesë rruge, ku parkoheshin makina. Sipas Bashkisë së Tiranës, me këto ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.01.2019
  The president says he is prepared to extend temporary legal protections for the so-called "Dreamers."
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2019
  Lushnja duket se është kthyer në shënjestër e hajdutëve dhe grabitësve si në qytet ashtu edhe në fshatra. Banorët duken të alarmuar dhe tregojnë se maskat po ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2019
  Hundreds of passengers aboard a United flight to Hong Kong were forced to stay on an icy, remote runway in Canada for more than 12 hours after being ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.01.2019
  The latest headlines from around the world. SUBSCRIBE to ABC NEWS: https://www.youtube.com/ABCNews/ Watch More on http://abcnews.go.com/ LIKE ABC ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.01.2019
  Speaker of the House Nancy Pelosi dismisses the offer, calling it a "non-starter."
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Politika duhet të bashkëpunojë për reformën zgjedhore dhe të gjitha kërkesat e tjera të Bashkimit Evropian. Apelin vjen nga ambasdori i Bashkimit Evropian në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  The Federal Government will give $6.7 million to the Australian National Maritime Museum so its replica of Endeavour can circumnavigate the country, stopping ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Policia e Shtetit në bashkëpunim me Guardia di Finanza parandaluan një tentativë për trafik lënde narkotike, përmes detit drejt Italisë. Një mjet lundrues me një ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2019
  Në çelje të këtij sesion parlamentar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ndal te ministret e reja të qeverisë Rama. Ai pyeti njerëzit nëse i njihnin këta ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2019
  Some TSA workers are not showing up to work, mostly for financial reasons, as the shutdown reaches day 30.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.01.2019
  Coast Guard members are now among 800000 federal workers not getting paid, and they're the only military branch affected by the shutdown. WATCH THE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Në vijim të vizitës shtetërore në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta u prit edhe nga Kryeministri Dushko Markoviç. Kreu i shtetit shqiptar i kërkoi kreut të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.01.2019
  Jennifer Smith, the aunt of Jayme Closs, 13, who was found alive in Douglas County, Wisconsin, describes Closs's reunion with her family months after she was ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  The flight, which was scheduled to travel from Newark to Hong Kong, was forced to make an emergency landing in Canada because of a sick passenger.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2010
  In shotgun accident 11 years ago, Chrissy Steltz, 16, lost much of her face. SUBSCRIBE for the latest news and updates from ABC News ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2019
  Police are looking into a man who was arrested on suspicion of child molestation, and whose mug shot bears a resemblance to a composite sketch of the ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2013
  Children and other passengers watch in horror as mother falls from her seat off 14-story high roller coaster. SUBSCRIBE for the latest news and updates from ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.01.2019
  The police officers on the scene defend their actions as the Tallahassee Police Department investigates the incident.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.12.2015
  To pay the bills, Scott Catt resorts to robbing banks, eventually recruiting his children. -- SUBSCRIBE to ABC NEWS: https://www.youtube.com/ABCNews/ Watch ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2019
  Opozita qëndroi në seancën e parë të sesionit të ri, vetëm për të dhënë mesazhet e veta. Lulzim Basha deklaroi se nuk ka zgjidhje tjetër përveç protestave deri ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  New video raises more questions about what led to the incident where Kentucky teen wearing "Make America Great Again" hat appeared to stare-down Native ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.01.2019
  This embedding tool is not for use by commercial parties. ABC News Homepage: http://abc.net.au/news Follow us on Twitter: http://twitter.com/abcnews Like us ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.08.2013
  Part 1: ABC News investigation into all-inclusive deals sold online uncovers issues. SUBSCRIBE for the latest news and updates from ABC News ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2019
  Ish-futbollisti Redi Jupi i ftuar në emisionin “Thumb”, ka folur rreth jetës së tij. Ai ka treguar detaje nga jeta e tij e përditshme. Por, natyrisht nuk iu ka shpëtuar dot ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka hedhur poshtë deklaratat e opozitës se qeveria nuk ka parashikuar asnjë fond në ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят