inpink logo


  Arilena Ara Nëntori (Live në Xing me Ermalin)

  HD
  4:6
  автор | дата 17.11.2018
  • 1207889
  • 20097
  • 357
  Проголосовало пользователей: 20454
  Subscribe to Arilena Ara YouTube Channel: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB Instagram: http://smarturl.it/ArilenaAra-IG Twitter: https://twitter.com/arilena_ara Official Website: http://www.arilenaara.com XING me Ermalin në Instagram: https://instagram.com/ermalmamaqiofficial/ XING me Ermalin në Facebook: https://facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official/ (c) 2008 ShqipTube: YouTube: http://smarturl.it/SHQIPTUBE / Facebook: http://smarturl.it/ShqipTubeFCB
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.10.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.11.2018
  www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.07.2017
  Arilena Ara - Europa Plus LIVE 2017 July 29, 2017 - Moscow, Russia.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Edhe pse është ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, Arilena Ara ka qenë gjithnjë e rezervuar përsa i përket jetës private. Dhe pyetjeve lidhur me të nuk i ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Subscribe to Arilena Ara YouTube Channel: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB Instagram: http://smarturl.it/ArilenaAra-IG ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2018
  instagram , Albania https://web.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official/?_rdc=1&_rdr ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.11.2018
  www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Padyshim që “Xing me Ermalin” ka shumë fansa dhe ndiqet në të gjithë Shqipërinë. Por ndryshe nga herë të tjera pjesë e publikut në studio këtë puntatë ishte ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.11.2018
  Nas Daily është ndër të rinjtë që në një periudhë shumë të shkurtër ka fituar famë të madhe. Ai udhëton në të gjithë botën dhe realizon video 1 minutëshe për të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.06.2017
  Connect with her; YouTube: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB Instagram: http://smarturl.it/ArilenaAra-IG Web: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.11.2018
  Music video by KDDK feat. Arilena Ara performing #LastTrainToParis Looking for a new jam ? Follow the ! #FollowTheCat http://catmusic.me Stay updated on ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2018
  Është gati e pabesueshme se si një këngë e publikuar rreth dy vite më parë vazhdon t'i rezistojë kohës duke sfiduar edhe produksionet më të fuqishme ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Subscribe to Arilena Ara YouTube Channel: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB Instagram: http://smarturl.it/ArilenaAra-IG ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2017
  Subscribe to Arilena Ara YouTube Channel: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo Follow on Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB and on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Arilena Ara qan ne Xing me Ermalin.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Приятного просмотр.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Ajo është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më suksesshme jo vetëm në Shqipëri, por edhe jasht saj. Bukuroshja e hitit “Nëntori”, Arilena Ara ka marrë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.11.2018
  Çiljeta Xhilaga ishte e ftuara e radhës e puntatës së sotme të emisionit “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Gjatë emisionit këngëtarja pranoi se është xheloze, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Babai për mua ka qenë mbështetja më e madhe. E kam vazhduar muzikën vetëm prej tij”, kështu tha mes lotësh këngëtarja Arilena Ara teksa fliste në “Xing me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят