inpink logo


  Një

  HD
  5:30
  автор | дата 22.03.2019
  • 4121
  • 40
  • 4
  Проголосовало пользователей: 44
  Gazetare: Majlinda Vitia Kameraman: Ideal Muhaxhiri
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  Kryeministri Edi Rama ka bërë ofertën e parë konkrete për opozitën e dalë jashtë parlamentit. I ka shtrirë dorën e dialogut për të bërë së bashku reformën ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  Me Erion Veliajn në krah, Kryeministri Edi Rama kërkoi prej qytetarëve të shumtë që kishin mbushur sheshin Nënë Tereza dhe të kryeqytetit një mandat të dytë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Një polic, një pensioniste dhe një kryefamiljar…
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  rtvora 7 anëtarë të familjes Haska në Gjirokastër jetojnë në një varfëri të tejskajshme.Fëmijët, të cilët janë rritur para kohe tashmë, nuk kërkojnë lodra por një ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  Kryeministri Edi Rama ka bërë ofertën e parë konkrete për opozitën e dalë jashtë parlamentit. I ka shtrirë dorën e dialogut për të bërë së bashku reformën ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.02.2019
  Tema: 24 orët e një striptisteje.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2019
  Çlirim Gjata, sekretari për çështjet ligjore në PD duke folur në Open të gazetares Eni Vasili, deklaroi se presidenti Ilir Meta ka të drejtë se vendi po shkon drejt ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Javorja gjermane ka botuar një intervistë me kryeministrin Haradinaj Follow RTK: Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  Kryebashkiaku Veliaj foli për projektet e reja që do ndërmarrë Bashkia e Tiranës, nën drejtimin e tij, të cilat do të finalizohen pavarësisht se disa njerëz përpiqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2019
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2019
  Ish-ministri i Jashtëm shqiptar Paskal Milo, duke iu referuar deklaratave të Presidentit Meta se nevojitet një zgjidhje para se të krijohen konfrontime në vend, tha ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2019
  BURIMI I LAJMIT : https://orainfo.net/djali-i-saj-u-pre-ne-fyt-nga-nje-grua-por-ja-si-e-genjyen-mjeket-nenen-e-7-vje%D2%ABarit/ INSTAGRAM: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  rtvora Kryeministri Edi Rama sfidon opozitën. Maxhoranca është gati të shkojë në zgjedhje të parakohshme në vjeshtë nëse opozita shkon në zgjedhjet vendore ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2019
  rtvora #protestaeopozites #protesta21mars Analisti, Çim Peka, ka konfirmuar në RTV Ora se kryeministri Edi Rama ka qenë për katër ditë i shtruar në një spital ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  Reforma në drejtësi ishte fokusi i fjalës së ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj në fjalën e saj në Kongresin e PS-së. “Reforma në drejtësi, sado janë përpjekur ...
  • СКАЧАТЬ
  Rheumatism is a very prevalent disease, especially in the third age.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2019
  Një ndërtesë tek zona e Shallvareve është përfshirë nga flakët. Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  Pas zjarreve që shkrumbuan disa sipërfaqe në Kodrat e Selitës dhe në Ishëm të qytetit të Durrësit ku fatmirësisht nuk pati dëme në njerëz por vtëm në bimësi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2019
  Ministrja e Kulturës Eva Margariti tha se kultura është shumë e rëndësishme për një vend. Margariti tha se të huajt e vlerësojnë bukurinë e Shqipërisë, ndërsa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2019
  Pjesa e dytë e emisionit 21 Mars Pa Gjurme - Drama e një jetimeje/ Peripecitë që nga sëmundja e nënës deri tek vdekja e të atitÇifti Liljana dhe Shefqeti u ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2019
  Lajmidites #FatosNano #IlirMeta ----------------------------------------------------------------------------- Ditën e nesërme, ashtu siç ishte paralajmëruar, do të mbahet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2019
  Pjesa e parë DT 22 Mars e emisiont Pa Gjurme- Fundi tragjik i një të humburi/ Humbi më 13 mars, u gjet i aksidentuar e i braktisur në një kanal në Fushe-Krujë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2019
  Pak minuta pas vrasjes së avokati Ravik Gurra, raportohet se një makinë po digjet në periferi të Elbasanit në fshatin Karakullak, pranë Bradasheshit. Makina që ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят